Що таке PR


« Вплив вказаних обмежень   |   Десять основних цільових груп громадськості »

Відповідь на це питання залежить від того, що ви розумієте під паблік рілейшнз. Якщо ви прагнете створити сприятливий образ або сприятливий клімат для вислову думок або відполірувати тьмяний імідж до дзеркального блиску, то це помилкові концепції. Вони більше належать миру реклами і маркетингу, але не паблік рілейшнз.
Вони помилкові, перш за все тому, що іміджу як такого не існує, він буває тільки в головах у людей. У реальному житті далеко не все є білим і пухнастим, і тому час від часу нам доводиться пояснювати іншим людям неприємні явища.

Паблік рілейшнз - Що таке PR usz.kiev.ua

Наприклад, для будь-якої людини (працівника, працедавця, пасажира або представника владних структур) важко відшукати що-небудь позитивне, коли він говорить про страйк на залізниці і про людей, і організації, які в ній беруть участь. Для всіх людей, якось пов′язаних з нею, це величезне нещастя. У паблік рілейшнз нам доводиться пояснювати подібні катастрофи постійно.
У зв′язку з цим кризовий менеджмент стає однією з найбільших складових PR-діяльності.

Тому перш ніж ми розглянемо, наскільки новим або старим є паблік рілейшнз, спочатку з’ясуємо значення цього терміну. У нашій професії існує багато визначень. За своєю суттю паблік рілейшнз пов′язаний із забезпеченням розуміння через знання, а це часто включає і здійснення змін.

Таким чином, паблік рілейшнз - форма організації комунікації. Він застосовний в будь-яких структурах, як комерційних, так і некомерційних, таких, що діють як в суспільному, так і в приватному секторах. Це значно ширше поняття, ніж маркетинг або реклама, зародилося значно раніше.


Tags: , , , , , ,

Паблік рілейшнз


Схожі записи

on February 19th 2008 in Паблік рілейшнз

Паблік рілейшнз - Що таке PR usz.kiev.ua